KONTAKT Z NATURĄ

  Otaczające bogactwo przyrody, licznych roślin i zwierząt tworzy prawdziwie sielski klimat. Można zaobserwować jak żyją: kury, koty, psy; oraz zobaczyć jak odbywa się dojenie kóz, czy karmienie i pielęgnowanie koni. Po ciężkim dniu pełnym wrażeń miło będzie posiedzieć przy stawie z wędką lub po prostu poleżeć na pachnącym sianie.

  SWOJSKIE JADŁO

  Niepowtarzalny i prawdziwy smak potraw przygotowywanych na bazie produktów z gospodarstwa zaspokoi największy głód. Proponujemy między innymi: chleb wypiekany starym sposobem, smalec ze skwarkami, wiejską kiełbasę, bigos po myśliwsku, barszcz, rosół, ciasto drożdżowe, bułki maślane i wiele innych wartościowych posiłków. Wszystkie specjały wiejskiej kuchni sporządzone są według tradycyjnych i sprawdzonych przepisów.

  WYNAJEM POKOI

  8 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 4 osobowych, salon kuchnia i łazienka wspólna, wyłącznie do dyspozycji gości. Na posesji: miejsce parkingowe, wiatka z grillem, tablica do gry w kosza, ogród z trawnikiem, huśtawka i drewniane ławki.

  REKREACYJNA JAZDA KONNA

  Najwięksi śmiałkowie mogą spróbować swych sił próbując jeździć konnym wierzchem na lonży, potem na maneżu, a z czasem być może uda im się wybrać na wycieczkę w siodle po lesie.

  PRZEJAŻDŻKI WOZEM

  Przejazd zaprzęgiem konnym (wozem lub rykszą) po okolicznych lasach, lub do sąsiedniej wsi, gdzie wśród zwierząt, przy paśniku w środku lasu może Was spotkać nie jedna przygoda.

  KULIGI

  Gwarantowana udana zabawa, mimo chłodnego powietrza wszystkim będzie gorąco po tym jak popędzą w zaśnieżone lasy, pospadają z sanek, stoczą bitwę na śnieżne kule, a w nagrodę na zakończenie dostaną coś pysznego, gorącego do zjedzenia i picia.

  OGNISKA W CHACIE Z BALI I W LESIE

  Niewielka, urokliwa chatka, cała z drewna z paleniskiem wewnątrz oraz z ławkami i stołami- doskonałe miejsce na biesiadę w gronie najbliższych, lub też na imprezę integracyjną.

  SPŁYWY KAJAKOWE

  Letnią porą w słońcu, wraz z nurtem rzeki, przepłynięcie pewnego niewielkiego odcinka rzeki Raduni to fajna przygoda.

  PRZEJAZDY DREZYNAMI

  Super zabawa – jazda wózkami kolejowymi napędzanymi mechanicznie: „moja Twoja”, po zamkniętych torach na trasie Kolbudy – Niestępowo